S.S.S.

Tesbihler Orjinalmidir?

Evet Ürünlerimizin Tamamı Orjinal Olup tesbihcesitlerim.com Garantisi Altındadır...

Ürünleriniz Garantilimidir?

tesbihcesitlerim.com  üzerinden satın almış olduğunuz tüm ürünler İade ve Değişim kapsamında tesbihcesitlerim.com  Garantisi altındadır.

Teslimat Kaç Günde Gerçekleşir?

Sitemiz üzerinden saat 15:00' a kadar olan siparişler aynı gün içerisinde (Özel tasarım tesbihlerinde bu süre değişebilir), 15:00' dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargolanır. Gönderilen kargolar teslim adresine ortalama 2 (iş) günü içerisinde teslim edilir.

Satın alınan bir tesbihcesitlerim.com Değişim ya da İade edilebilir mi?

Sitemiz üzerinden satın alınmış her ürün her hangi  bir gerekçe gösterilmeksizin 15 (İş) günü içerisinde iade ve değişim talebinde bulunabilirler.

Önemli Not: Kişiye özel tasarım ve isimli tesbihlerde iade ve değişim yapılamamaktadır ancak bu ürünlerde ek işçilik talebinde bulunabilir.

Önemli Not: Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken, elinizde bulunan ve firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.